12. juuli 2014

Tegemistest!

Kui ma nüüd õieti mäletan, siis oli see neljapäeval, kui pidin oma sõpsid viima hobuseid vaatama. See oli selline täiesti nagu lambist mõte.. aga välja sellest ei tulnud seekord midagi, sest vabanesin ise nii hilja ja sõber arvas, et teda pole äkki õhtul talliski.. niiet siis niipalju sellest plaanist, aga me saime sõbrannadega ikkagi kokku ja läksime randa. See nagu iga-aastane traditsioon juba. Ausalt öeldes, ega ilmaga väga ei vedanud. Puhus külm tuul.
Oh neid minu mereranna seiklusi... viimasel ajal muud polegi, kui vaid varbad liivas... :P Tegelikult mulle kõige rohkem meeldib ikkagi sügis, aga seniks naudin kuuma päikest, meretuult, liiva ja neid üürikese suve õnnelikke ja kauneid hetki!
Päris tihti on mul korraga mitme kassi tegemine käsil.
Üks natuke suurem preili kui teine..... 
Nende kassidega on selline lugu, et ma kudusin kord ühele pisikesele tüdrukule halli-valge triibulise kassi, aga tal kadus see nüüd hiljuti ära. Kuna ta ikka nii õnnetu sellepärast oli, siis paluti minul uus teha :) Ja kuna sellel tüdrukul on ka õde, kellele see kadunud kassike oli ka hirmsasti meeldinud, siis soovis temagi endale sellist sõpra. :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar